DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Garážová vrata

Garážová vrata nové generace

Věříme kvalitě, a proto u nás objevíte vrata inovativní a propracovaná do posledního detailu. Jedná se o plně vybavená a kompletní automatická vrata značky WISNIOWSKI, která jsou vybavená nejmodernější technologií. Slučuje se v nich kvalita, moderní design a bezpečnost. Zaručují tichý chod, vynikají čistým designem, spolehlivostí, bezvadnou funkčností, ochranou proti násilnému vniknutí a také bezpečnou a pohodlnou obsluhou.

V naší nabídce najdete všechny řady garážových vrat WISNIOWSKI, tedy segmentová vrata PRIME jako symbol rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem, řadu UniTherm splňující přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu a dále řadu UniPro určenou především pro vytápěné garáže. Samozřejmě u nás zakoupíte také rolovací vrata, křídlové brány nebo výklopná vrata.

Nezapomeňte na možnost sladění více produktů do jednoho designu s kolekcí WISNIOWSKI Home Inclusive – vyladíte si vrata, vstupní dveře i oplocení tak, že váš dům bude na první pohled esteticky jednotný celek.

Katalog

Garážová vrata


Výrobci garážových vrat

WIŚNIOWSKI

Vrata, dveře, oplocení.

Další naše řešení


Nechte vše na nás

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty