DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Spolupráce

Chcete rozšířit sortiment pro Vaše zákazníky?

Čeho si naši partneři na spolupráci nejvíce cení...


Bezkonkurenční rychlost výroby 10 dnů od objednání
Víme, jak nároční jsou dnešní zákazníci, které často nezajímají logistické problémy ani to, že vrcholí sezóna. A proto přinášíme službu POL-SKONE EXPRES, kde garantujeme výrobu do 10 dnů od objednání po celý rok.
Špičková technologie výroby
Do kvality a technologie výroby jsme v posledních letech investovali více než miliardu korun. Našim cílem je dodat zákazníkovi prvotřídní výrobek s moderním designem za přijatelnou cenu.
Prémiová kvalita obalu
Počty reklamací z titulu poškození přepravního obalu jsme dostali na minimum. Naše výrobky mají totiž tak precizní obal, že na místo určení se dostanou nepokroucené, nepotlučené a bez škrábanců.
Výrobní kapacita až 30 000 kompletů měsíčně
Výrobní kapacita našich 4 závodů je téměř nekonečná. Umožňuje nám vykrývat nejen běžné poptávky trhu, ale i velké developerské projekty a to i v sezónních měsících. S námi získáváte silného partnera pro jakýkoli projekt.
12 výrobních řad + 1.000 dekorů
Dnešní zákazník vyžaduje moderní design, trendy materiály a toto vše si přeje skloubit s jeho stávajícím interiérem. Proto každý rok obměňujeme naše výrobní řady a udržujeme víc než tisíc dekorů k výběru.
24/7 odborná podpora
Víme, že život přináší nečekané výzvy, kterým se člověk musí postavit okamžitě. I proto jsou členy našeho týmu ne ryzí obchodníci, ale odborníci s několikaletou praxí s instalací našich výrobků. 
Praktická školení
Dostali jste někdy od svého partnera i tipy a triky, jak výrobky prodávat a jak o nich mluvit s Vašimi zákazníky? Neškolíme pouze produkty a montážní postupy, ale i obchodní argumenty.
Propracované bonusy
Nabízíme aktivní WIN-WIN spolupráci. Vy komunikujete se zákazníkem. My Vám k tomu dodáme prvotřídní výrobek za rozumnou cenu a zajímavou marži (zohledňující obrat), díky které navýšíte svůj zisk na zakázce.

Kontaktujte nás


Výrobci našich řešení

POL-SKONE

Nabízíme prověřené produkty vybraných společností.

WIŚNIOWSKI

Nabízíme prověřené produkty vybraných společností.

dafe plast

Nabízíme prověřené produkty vybraných společností.

Domluvme se osobně

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty