DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Blog

Montáž ZDARMA ke koupi garážových vrat!

2. září 2023

U nás se snažíme, aby se vaše vize o dokonalém bydlení stala skutečností. Proto jsme si pro vás připravili montáž zdarma ke každým zakoupeným garážovým vratům. Budete si tak moci výhodně dopřát luxus nových vrat a zároveň budete mít i jistotu, že se o montáž postarají profesionálové.

Montáž ZDARMA ke koupi garážových vrat!

Garážová vrata Wísniowski jsou ukázkovým příkladem spojení moderních technologií, designu a spolehlivosti. Každý kus je pečlivě navržen tak, aby přinesl nejen bezpečnost a komfort, ale také vkusný prvek do vašeho domova. Kvalitní konstrukce těchto vrat zajišťuje vynikající izolaci, což vám umožní udržovat optimální teplotu uvnitř vaší garáže po celý rok.

Moderní design je další silnou stránkou těchto vrat. Minimalistický a vkusný vzhled se snadno začlení do různých typů architektury. Garážová vrata tak můžou mít nejen skvělou funkčnost, ale také přispět k celkovému estetickému dojmu vašeho domova. Platí tomu tak u všech typů, ať už jsou to segmentová, rolovací, výklopná nebo dvoukřídlá.

Spolehlivost a trvanlivost jsou zajištěny kvalitními materiály a precizní výrobní technologií. Vrata jsou tak odolná vůči vnějším vlivům, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivé fungování. Je možné si zvolit pohon, který s pomocí inovativních mechanismů pohybu zajišťuje snadné otevírání a zavírání, což je zvláště důležité v hektickém každodenním životě.

Bezpečnost je v dnešní době u vrat již samozřejmostí. Moderní bezpečnostní prvky chrání váš majetek před neoprávněným vstupem a minimalizují riziko zranění. Navíc je možné vrata ovládat na dálku, což k tomu zvyšuje i komfort a pohodlí.

Pokud hledáte dokonalá garážová vrata, která kombinují moderní design, spolehlivost a funkčnost, jsou garážová vrata od firmy Wisniowski tou správnou volbou. Neváhejte tak využít naší akce na montáž zdarma a dopřejte své garáži nová vrata.

Akce platí do vyprodání zásob.

 

Máte zájem? Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku!

Kontaktujte nás na info@d-w-s.cz nebo +420 778 706 285.

Nebo navštivte jeden z našich showroomů, kde si vrata můžete prohlédnout na vlastní oči. Jejich seznam naleznete zde.