DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Náš příběh

 

Nejlepší servis standardem!

Snad jako jedinní ve východních Čechách dokážeme nabídnout možnosti výběru produktů pro chytrý dům na tak vysoké úrovni. Vše si můžete vyzkoušet v našem showroomu, kde vám rádi vysvětlíme veškeré možnosti a poskytneme veškerý servis související s našimi produkty.

 

 

 

Přinášíme to nejlepší a prověřené!

Naše široká škála nabízených produktů je vyráběna v několika výrobních závodech s pomocí nejnovějších technologií a s více jak dvacetiletou výrobní tradicí. Produkty jsou prověřeny úspěšnými realizacemi ve více jak 30 zemích našimi zákazníky a jsou tak důkladně testovány v různých klimatických podmínkách. Ke každému výrobku máme patřičné certifikáty, zkoušky, potvrzení a patenty, které jsme schopni svým zákazníkům doložit.

Díky moderním technologiím inteligentního domu můžete odkudkoliv a snadno ovládat všechny výrobky a vytvářet si tak svůj vlastní komfort.

Zákazníkům nabízíme exteriérové i interiérové prvky. Vstupní dveře (dřevěné a hliníkové), okna (plastová, hliníková, dřevěná a dřevo-hliníková), interiérové dveře v široké škále povrchových úprav, brány, ploty, garážová vrata, dveřní a okenní doplňky i stínící techniku.

Naše vize

Vizí DWS je usnadnění výběru těch nejkvalitnějších produktů do domu klienta a skvělý servis, který s tím souvisí.

V našem showroomu si můžete vyzkoušet výrobky pro chytrý dům, které nabízíme.

Výrobci, se kterými spolupracujeme

POL-SKONE

Dveře, zárubně, okna, kliky a doplňky.

WIŚNIOWSKI

Vrata, dveře, oplocení.

dafe plast

Plastová a hliníková okna, zimní zahrady.

ISOTRA

Žaluzie, rolety, markýzy.

M&T - kliky a kování

Kliky na dveře a okna, dveřní a okenní kování.

J.A.P.

Dveře, skryté zárubně, skleněné stěny, posuvné systémy,grafosklo, stavební pouzdra, zábradlí, schodiště.

Somfy

Automatizace a chytrá řešení do každého domu.

Nechte vše na nás

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty