DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Blog

Stavba Vašeho Nového Domu Bezstarostně

Stavba Vašeho Nového Domu Bezstarostně

Bára | 14. března 2024

S novým rokem přichází možnosti a nové začátky, a pro mnohé z nás je to také čas snů o vlastním domě. Pokud plánujete stavbu nového domova, je klíčové zvolit spolehlivého partnera, který vám pomůže přeměnit vaše sny v realitu. V DWS Doors and Window Solution jsme připraveni nabídnout kompletní řešení pro váš nový domov, od začátku až do konce.

 


Den otevřených dveří DWS 2023

Den otevřených dveří DWS 2023

28. září 2023

Den otevřených dveří DWS 2023 se blíží! Přijďte se podívat do našeho showroomu, kde si osobně budete moci prohlédnout garážová vrata, dveře, stínění a mnoho dalších produktů.


Pergola nebo markýza?

Pergola nebo markýza?

28. června 2023

Trávíte rádi čas s rodinou nebo přáteli na vaší zahradě? S příchodem teplých dnů je tak zapotřebí pro to připravit vhodné místo. Ať už je to terasa, prostor vedle domu nebo jakákoliv jiná část vaší zahrady, tak určitě oceníte, když budete moci posedět ve stínu a být chráněni i proti dešti.


Jaký typ oken je pro vás?

Jaký typ oken je pro vás?

11. května 2023

Okna jsou důležitou součástí každého domu nebo bytu. Pomáhají regulovat teplotu, izolovat hluk a umožňují přirozenému světlu proniknout do interiéru. Existuje jich několik typů, těmi nejčastěji používanými jsou dřevěná, plastová a hliníková. Každý typ má své výhody a nevýhody, takže je důležité zvážit, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.


Jak si vybrat dekor dveří?

Jak si vybrat dekor dveří?

2. března 2023

Výběr dekoru interiérových dveří může být pro někoho snadným úkolem, ale pro jiné velkou výzvou. Pojďme se tak společně podívat, jak si vybrat ty nejvhodnější interiérové dveře pro váš domov.


Nová zelená úsporám Light

Nová zelená úsporám Light

16. ledna 2023

Program Nová zelená úsporám přichází se svou verzí Lite, která pomůže nízkopříjmovým domácnostem se vyrovnat s rostoucími cenami energií. Pro koho přesně je určená a jak o ní zažádat?


Venkovní stínící technika

Venkovní stínící technika

31. ledna 2022

Stínící technika je velmi důležitá a to hned z několika důvodů.


Ploty - privátní oplocení

Ploty - privátní oplocení

4. listopadu 2021

Plot zabezpečí váš dům před zloději, ale nesmíte zapomenout na design a eleganci kterou vám naše ploty mohou poskytnout.


Garážová vrata

Garážová vrata

30. září 2021

Garážová vrata jsem nepostradaletnou součástí každé garáže. Musíme u nich myslet na estetiku, zabezpečení a míru zateplení, která naší garáži určitě vždy prospěje.


Interiérové dveře

Interiérové dveře

14. srpna 2021

Interiérové dveře musí být elegantní a stylové aby se každý cítil dobře ve svém domě.


Vchodové dveře

Vchodové dveře

14. srpna 2021

Vstupní dveře jsou vizitkou vašeho domu, musí proto být z prvotřídních materiálů.