DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Smart řešení

 

 

Zažijte revoluci ve vašem pohodlí

Všichni chceme žít v domě, který drží krok s naším životem, našimi potřebami a přáními. Podívejte se, jak pohony Somfy obohatí vaši domácnost o novou úroveň komfortu.

Přijet ke svému domu a nechat si automaticky otevřít bránu i vrata od garáže? Zatáhnout rolety a odemknout dům? Pootevřít okna v ložnicích? Nebo obráceně – při odjezdu vypnout alarm, zhasnout světla, zavřít vrata a bránu? Je to hračka pro smart systém Tahoma® od Somfy. A vy s ní vše zvládnete jedním stiskem tlačítka.

Vše potřebné ovládejte jedním systémem.

Rozhodnete-li se pro smart systém Tahoma®, položíte základy automatizace vaší domácnosti. Instalace smart systému je jednodušší, než si myslíte. Nejsou potřeba žádné stavební úpravy. Pro Tahomu® se můžete rozhodnout i poté, co jste váš dům již dokončili. Stačí připojení k internetu. Tahoma® je designové zařízení, které připojíte k internetu a můžete, třeba i postupně, přidávat automaticky ovládané produkty. Automaticky ovládat můžete garážová vrata, vjezdové brány, vnitřní i venkovní rolety, žaluzie, markýzy, osvětlení nebo alarm. Celou domácnost si řídíte z telefonu, dálkového ovladače nebo vytvořenými scénáři (například scénář odjezd z domu). Výsledek je stejný – automatizovaný dům, ve kterém se vám bude žít pohodlně, bezpečně a díky některým funkcím ušetříte i energie.

Systém Tahoma® je ve spojení s kvalitními a designovými produkty od DWS skvělé řešení pro dokončení stavby vašeho domu!

Chcete vědět více? Napište nám:

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Výrobci smart řešení

Somfy

Automatizace a chytrá řešení do každého domu.

Další naše řešení

Nechte vše na nás

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty