DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Okna

  • Nejširší výběr materiálů, dekorů, tvarů a barev
  • Potrpíme si na kvalitu a osvědčené dodavatele
  • Garance požadované třídy termoizolačních vlastností
  • Možnost snadné integrace chytrých řešení

 

Máme pro vás designová okna perfektně padnoucí k vašemu domu, navíc z kvalitních materiálů a s bezvadnou funkčností. Vybírejte z různých materiálů, dekorů, tvarů a barev. Garantujeme požadovanou třídu termoizolačních vlastností. Okna sladíte s dveřmi ze stejné série a vytvoříte tak harmonický celek. K dokonalosti bude chybět jen dokoupení samootevíracího systému Somfy. Objednání vám zabere jen pár minut! Jaká všechna okna v naší nabídce najdete?

Dřevěná okna – nejlepší klasika
Vyrábíme v dřevině borovice, dub meranti, povrchové úpravy dle RAL a lazury dle výběru. Okna dodáváme v profilech 68, 78 a 90 mm a nejlepší typy mohou být vyrobeny v pasivním standardu.

Dřevo/hliníková okna – moderní a funkční řešení
Vyrábíme v dřevině borovice a dub, povrchové úpravy dřeva dle RAL a lazury dle výběru, hliníku RAL, nebo dřevodekor. Okna dodáváme v profilech 78 a 90 mm a nejlepší mohou být vyrobena v pasivním standardu. 

Plastová okna – levné, funkční a bezúdržbové řešení

Designová plastová okna dodáváme ze špičkových a prověřených systémových profilů. Široká škála barev, probarvení okenního profilu (antracit, hnědá, karamel, bílá) přizpůsobený barvě lamina. Čistý rohový svár V-Perfect ve standardu, který je pro lidské oko téměř neviditelný. Okna vyhoví nejvyšším tepelným i estetickým požadavkům každého domu, včetně nízkoenergetického a pasivního. Vhodná pro dotační programy.

Okenní profil VEKA třídy A - s vynikajícími tepelněizolačními parapetry, se stavební hloubkou 82 mm, 76 mm nebo 70 mm a se 7 nebo 5 komorovými rámy.

Okenní profil Salamander - s vynikajícími tepelněizolačními parapetry, se stavební hloubkou 92 mm, 82 mm, 76 mm a se 6 nebo 5 komorovými rámy.

Okenní profil Gealan - s vynikajícími tepelněizolačními parapetry, se stavební hloubkou 82,5 mm, 74 mm a se 6 nebo 5 komorovými rámy.

Všechny funkční výhody našich PVC oken jsme podtrhli moderním designem, jehož vkus a jednoduchost budou dlouhá léta potěšením pro oči.


Hliníková okna – dlouhá životnost a funkčnost
AL profil hliníkových oken nabízíme v takovém sortimentu, aby obsáhl veškeré návrhy a obstál v požadavcích jak vašich, tak i vašeho architekta. Uplatnění mají naše výrobky jak u rodinných domů (okna, dveře, zimní zahrady, fasády), tak u objektů komerčních (okna, dveře, fasády), ale v poslední době i u bytových domů při řešení nových vstupů, např. při řešení zateplení v rámci získání dotace z programu „Zelená úsporám“.

Speciální okna – vyrábíme a dodáváme v mnoha variantách
Dodáváme okna hlukotěsná, bezpečnostní speciální rámy a skla a také protipožární okna.

 

 

Zapojení chytrých řešení

 

Při stavbě domu se nesmí zapomenout na mnoho věcí. Byla by však škoda celý projekt nedotáhnout do konce kvůli špatnému či nedomyšlenému výběru stínicí techniky a dalších ochranných prvků. Nabízíme Vám inspiraci k použití výrobků ISOTRA, které, jak věříme, přetvoří Vaše bydlení v oázu klidu a bezpečí dle vašich designových požadavků.

Venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy, interiérové stínění, exteriérové clony, řídící systémy ovládání. Umíme vyřešit každý požadavek.

 

 

Katalogy

Okna WIŚNIOWSKI

Okna POL-SKONE

Naše realizace

Roubenka, Hradec Králové

Dodávka a instalace oken a dveří

Apartmány, Říčky v Orlických horách

Dřevěná okna – dodávka materiálu a montáž v 20ti apartmánových jednotkách

Rodinný dům, Hradec Králové

Realizace plastových oken.

 

 

 

Výrobci našich oken a stínění

POL-SKONE

Dveře, zárubně, okna, kliky a doplňky.

WIŚNIOWSKI

Vrata, okna, dveře, oplocení.

 

Plastová, hliníková okna a dveře.

ISOTRA

Žaluzie, rolety, markýzy, pergoly.

Somfy

Automatizace a chytrá řešení do každého domu.

MATRIX WINDOWS

Okna, dveře, posuvné portály, stínicí technika.

Další naše řešení

Nechte vše na nás

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty