DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Vstupní a interiérové dveře

Vstupní dveře

Vstupní dveře jsou vizitkou vašeho domu, jsou každodenně používané a namáhané. Požadujte po nich nejvyšší kvalitu! Našim zákazníkům vřele doporučujeme jedničku mezi vstupními dveřmi, značku WISNIOWSKI. Vstupní dveře WISNIOWSKI mají dokonalé tepelné parametry, ochranu před hlukem a proti vloupání. Jsou zároveň designové a vysoce funkční.

Vstupní dveře WISNIOWSKI nabízíme i v kolekci WISNIOWSKI Home Inclusive, tedy spolu s vraty a oplocením. Jedná se o jednu designovou linii. Váš dům bude nejen kvalitně zabezpečen, ale i barevně a stylově sladěn. Dokonce už u sebe nebudete muset nosit těžké klíče, pokud si budete přát, tyto dveře vybavíme některou z různých přístupových čteček.

Vstupní dveře do vašeho inteligentního domu WISNIOWSKI jsou vybaveny elektrickou závorou Autotronic nebo Multitronic, a tak jsou plně kompatibilní se systémy TaHoma a Connexoon Access. Proto je můžete pohodlně ovládat pomocí svého mobilního telefonu nebo tabletu a odpadají vám starosti s hledáním klíčů.

Interiérové a vstupní bytové dveře

Na interiérové dveře jsme odborníci zřejmě proto, že je u nás zákazníci nejčastěji poptávají. Spolu najdeme řešení pro každý interiér, přičemž se nebudete muset ničím omezovat. Máme tak široký sortiment dveří a jejich povrchových úprav, že si podle svých představ vyberete, co vám nejvíce vyhovuje. K dispozici máme nejrůznější rozměry, dekory, modelové řady, mnoho způsobů provedení, nechybí ani dveře se speciálními vlastnostmi.

Interiérové dveře si u nás objednáte včetně obložkových zárubní. Dodáváme a montujeme interiérové dveře a zárubně POL-SKONE. Výrobky POL-SKONE mají výborný poměr kvalita/cena, a proto jsou u zákazníků velice oblíbené. Dveře do interiérů se vyrábí v klasickém i moderním designu jako foliované, dýhované nebo laminované, oblíbené jsou také dveře celoskleněné. Vnitřní dveře nabízíme v provedení 1-křídlém, 2-křídlém a také jako posuvné. K dispozici je mnoho barevných provedení a imitací dřeva. Na interiérové dveře POL-SKONE poskytujeme záruku v délce 5 let. Na zámky, veškeré doplňky a příslušenství dáváme záruku 2 roky. Dveřní křídlo interiérových dveří můžete osadit do původních kovových zárubní.

Chcete vědět více? Napište nám:

Výrobci našich dveří

POL-SKONE

Dveře, zárubně, okna, kliky a doplňky.

WIŚNIOWSKI

Vrata, dveře, oplocení.

Další naše řešení

Nechte vše na nás

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty