DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Garážová vrata

Garážová vrata nové generace

Věříme kvalitě, a proto u nás objevíte vrata inovativní a propracovaná do posledního detailu. Jedná se o plně vybavená a kompletní automatická vrata značky WISNIOWSKI, která jsou vybavená nejmodernější technologií. Slučuje se v nich kvalita, moderní design a bezpečnost. Zaručují tichý chod, vynikají čistým designem, spolehlivostí, bezvadnou funkčností, ochranou proti násilnému vniknutí a také bezpečnou a pohodlnou obsluhou.

V naší nabídce najdete všechny řady garážových vrat WISNIOWSKI, tedy segmentová vrata PRIME jako symbol rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem, řadu UniTherm splňující přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu a dále řadu UniPro určenou především pro vytápěné garáže. Samozřejmě u nás zakoupíte také rolovací vrata, křídlové brány nebo výklopná vrata.

Nezapomeňte na možnost sladění více produktů do jednoho designu s kolekcí WISNIOWSKI Home Inclusive – vyladíte si vrata, vstupní dveře i oplocení tak, že váš dům bude na první pohled esteticky jednotný celek.

Katalog

Garážová vrata

Chcete vědět více? Napište nám:

Výrobci garážových vrat

WIŚNIOWSKI

Vrata, dveře, oplocení.

Další naše řešení

Nechte vše na nás

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty