DWS - Door & Window Solution, Hradec Králové - vyladíme Váš dům do detailu

Okna

  • Nejširší výběr materiálů, dekorů, tvarů a barev
  • Potrpíme si na kvalitu a osvědčené dodavatele
  • Garance požadované třídy termoizolačních vlastností
  • Možnost snadné integrace chytrých řešení

 

Máme pro vás designová okna perfektně padnoucí k vašemu domu, navíc z kvalitních materiálů a s bezvadnou funkčností. Vybírejte z různých materiálů, dekorů, tvarů a barev. Garantujeme požadovanou třídu termoizolačních vlastností. Okna sladíte s dveřmi ze stejné série a vytvoříte tak harmonický celek. K dokonalosti bude chybět jen dokoupení samootevíracího systému Somfy. Objednání vám zabere jen pár minut! Jaká všechna okna v naší nabídce najdete?

Dřevěná okna – nejlepší klasika
Vyrábíme v dřevině borovice, dub meranti, povrchové úpravy dle RAL a lazury dle výběru. Okna dodáváme v profilech 68, 78 a 90 mm a nejlepší typy mohou být vyrobeny v pasivním standardu.

Dřevo/hliníková okna – moderní a funkční řešení
Vyrábíme v dřevině borovice a dub, povrchové úpravy dřeva dle RAL a lazury dle výběru, hliníku RAL, nebo dřevodekor. Okna dodáváme v profilech 78 a 90 mm a nejlepší mohou být vyrobena v pasivním standardu.

Plastová okna – levné, funkční a bezúdržbové řešení
Designová plastová okna vyrábíme ze špičkových a prověřených systémových profilů REHAU o profilech 70, 80, 86 mm, v bílém nebo barevném provedení podle RAL nebo v imitaci dřev.

Plast hliníková okna – kombinace s fasádou a ostatními stavebními interiéry
Plastová okna z profilu Brillant a Progress můžeme dle přání zvenku opláštit hliníkovou obložkou. Touto kombinací získáme vynikající tepelně izolační vlastnosti plastového profilu a zvenku nadčasový vzhled a vlastnosti hliníku. Vyrábíme o profilech 70, 80, 86 mm.

Hliníková okna – dlouhá životnost a funkčnost
AL profil hliníkových oken nabízíme v takovém sortimentu, aby obsáhl veškeré návrhy a obstál v požadavcích jak vašich, tak i vašeho architekta. Uplatnění mají naše výrobky jak u rodinných domů (okna, dveře, zimní zahrady, fasády), tak u objektů komerčních (okna, dveře, fasády), ale v poslední době i u bytových domů při řešení nových vstupů, např. při řešení zateplení v rámci získání dotace z programu „Zelená úsporám“.

Zimní zahrady – příjemné posezení uvnitř s atmosférou jako venku
Naše společnost používá na konstrukce zimních zahrad hliníkové systémy německé firmy SCHÜCO. Pro jednodušší konstrukce zimních zahrad (pultové a sedlové střechy) je používán systém SCHÜCO CMC 50 (inovační konstrukce) a pro složitější zimní zahrady pak systém SCHÜCO FW50+WI.

Speciální okna – vyrábíme a dodáváme v mnoha variantách
Dodáváme okna hlukotěsná, bezpečnostní speciální rámy a skla a také protipožární okna.

 

 

Zapojení chytrých řešení

 

Při stavbě domu se nesmí zapomenout na mnoho věcí. Byla by však škoda celý projekt nedotáhnout do konce kvůli špatnému či nedomyšlenému výběru stínicí techniky a dalších ochranných prvků. Nabízíme Vám inspiraci k použití výrobků ISOTRA, které, jak věříme, přetvoří Vaše bydlení v oázu klidu a bezpečí dle vašich designových požadavků.

Venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy, interiérové stínění, exteriérové clony, řídící systémy ovládání. Umíme vyřešit každý požadavek.

 

 

Katalogy

Okna WIŚNIOWSKI

Okna POL-SKONE

Naše realizace

Roubenka, Hradec Králové

Dodávka a instalace oken a dveří

Apartmány, Říčky v Orlických horách

Dřevěná okna – dodávka materiálu a montáž v 20ti apartmánových jednotkách

Rodinný dům, Hradec Králové

Realizace plastových oken.

 

 

 

Výrobci našich oken a stínění

POL-SKONE

Dveře, zárubně, okna, kliky a doplňky.

WIŚNIOWSKI

Vrata, dveře, oplocení.

dafe plast

Plastová a hliníková okna, zimní zahrady.

ISOTRA

Žaluzie, rolety, markýzy.

Somfy

Automatizace a chytrá řešení do každého domu.

MATRIX WINDOWS

Okna, dveře, posuvné portály, stínicí technika.

Další naše řešení

Nechte vše na nás

Podle vašich představ dokážeme navrhnout materiály i všechny produkty, které do vašeho domu budou tím nejlepším řešením.

Sjednejte si s námi schůzku! V našem showroomu si můžete všechna chytrá řešení osahat a vyzkoušet, rádi ale přijedeme i za vámi.

Showroom a kontakty